Uyumluluk

...

PC VE LAPTOPLAR İÇİN

Sitedeki videoları izlemeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash Flash Player yüklü olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse 
buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızdan sitemize giriş için Firefox tarayıcı kullanmanızı öneririz. Bu tarayıcıyı yükledikten sonra cihazınızı kapatıp yeniden başlatınız.


TABLET VE TELEFONLAR İÇİN


- Android tablet ve telefonlar

Googleplay'den indireceğiniz Puffin adlı tarayıcı ile hem tabletinizde hem de telefonunuzda rahatlıkla izleyebilir, test ve etkinliklerimizi çözebilirsiniz. ,,yine Android cihazlar için Photon Tarayıcı da kullanılarak giriş yapılabilmektedir.

Android cihazlar için flash player indirebilirsiniz.

Daha eski Android cihazlar için flash player 


- Apple marka cihazlar

Videolarımız IPhone ve IPad'deki safari tarayıcısı ile izlenemez. Ancak  aşağıdaki tarayıcıda videoları izleyebilirsiniz. 

Puffin tarayıcı

Puffin Pro tarayıcı (Puffin Tarayıcı belirli bir süre ücretsiz hizmet vermektedir. Sonrasında 10.49 TL değerindeki pro versiyonunu almanızı istemektedir.)

DİKKAT! TABLETİNİZE YA DA TELEFONUNUZA PUFFİN TARAYICIYI YÜKLEDİKTEN SONRA SİTEMİZE PUFFİN TARAYICI ÜZERİNDEN GİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.

PUFFİN TARAYICI YÜKLEDİĞİNİZ HALDE VİDEOLARI İZLEYEMİYORSANIZ 
1) BAĞLANTI HIZINIZ DÜŞÜK OLABİLİR, VİDEONUN AÇILMASINI BEKLEYİNİZ. 
2) CİHAZINIZI KAPATIP YENİDEN AÇINIZ.
 
EĞER VİDEOLARI YA DA İNTERAKTİF TESTLERİ YÜKLEMEKTE ZORLANIYORSANIZ KABLOLU BAĞLANTI TERCİH ETMENİZİ ÖNERİRİZ.


İOS işletim sistemini kullanan cihazlar yerine Windows ve Android işletim sistemli cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz.