HakkımızdaHızlı Kalem YKS Hazırlık Yardımcı Kaynağınız

Hızlı Kalem, öncelikli amacı öğrenciler için kaliteli ders videoları üretmek olan bir markadır. Bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği; Konu anlatım, soru çözüm, rehberlik, vb. konulardaki videolara ücretsiz erişim sağlar. Bütün bunlarla beraber; internet sitesi ile videoları destekleyen dijital içerikler ve yine videolarla birlikte çalışılabilecek kitaplar, deneme sınavları üreten bir youtube kanalıdır.
Matematik dersine ait konu anlatım videoları, bu videolara ait konu anlatım PDF dosyaları, konularla alakalı dijital konu anlatım sayfaları, örnek soru çözümlerinin yanında ilgili konulara ait konu testi vardır.
İnternet sitesi hem ücretsiz olarak sunulan videolarımızla hem de bu videolardan bağımsız olarak site içerisinde bulunan yardımcı dokümanlarla daha etkili ve verimli bir şekilde çalışabilmeniz için hazırlandı. Ancak üye olmak zorunlu değil.
Sitemizi başta üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler olmak üzere, KPSS ve DGS’ ye hazırlanan öğrenciler ve 9, 10, 11 ve 12. Sınıflar da okuyan ve okuldaki başarılarını artırmak isteyen öğrenciler için uygundur.
Hızlı Kalem internet sitesinin içeriği, her biri kendi alanında uzman, yayıncılık ve dershane, okul geçmişi olan tecrübeli eğitmenler tarafından hazırlandı.
Matematik, Geometri, Türkçe, Edebiyat derslerine ait ilgili içerikler mevcuttur, diğer derslere ait içerikler Youtube kanalımıza senkronize bir şekilde ilerleyecektir. Konu anlatım videoları yüklenmeye başlandıkça internet sitemize de içeriklerin eklenmeleri de devam edecektir.
Hızlı Kalem internet sitesine üye olmak ücretsizdir. Ancak dilerseniz herhangi bir eğitim paketine dâhil olabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan paketi, eğitim paketleri bölümünde belirtilen üyelik ücretiyle paketleri satın alıp belirtilen içeriklere bir yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz.
EFT/Havale açıklamasına sipariş sonunda size verilen kodu yazmanız durumunda işlemleriniz daha hızlı gerçekleşecektir.

İş Bankası
Nakkaş Prodüksiyon Yapım ve Pazarlama TİC. LTD. ŞTİ.
IBAN NO: TR26 0006 4000 0011 2250 4011 90
Şube Kodu / Hesap No: 1225 / 401190
Evet, tüm kredi kartları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz İş Bankası alt yapısı ile işleme alındığından kart bilgileriniz asla kayıt edilmez.
Evet, üyeliğiniz son bulan kadar istediğiniz kadar videoları tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama durumu yoktur.
Üyeliğiniz paketi satın aldığınız tarihten itibaren başlar ve bir yıl boyunca paketinizde bulunan tüm eğitimleri başka herhangi bir ek ücret ödemeden bir yıl boyunca sınırsızca kullanabilirsiniz. Bir yılın sonunda üyeliğiniz sona erecektir.
Üye olmak için sitenin sağ üst köşesinde bulunan ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklayıp üyelik işlemlerini takip ederek üye olabilirsiniz.
Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren üyeliğiniz açılır. Kredi kartı ile yaptıysanız üyeliğiniz hemen açılır. EFT, havale ya da bankamatikten ödeme yaptıysanız makbuzun fotoğrafını bilgi@hizlikalem.com a yolladığınız takdirde üyeliğiniz en geç yarım gün içerisinde aktif olur.
Hızlı Kalem internet sitesi mobil, tablet ara yüzlerine sahiptir. Üyelik girişi yaparak dilediğiniz videoları tablet ya da cep telefonundan izleyebilirsiniz.
Üyelik iptali durumu söz konusu değildir. Resmi Gazete’ de yayınlanan mesafeli satış yönetmeliğine göre elektronik ortamda aniden ifa edilen yani kullanılan ürünlerin iadesi, iptali ya da cayma hakkı yoktur.